zavřít
Irena Piloušková

spisovateka

Věk:
23
Narození:
18. 9. 1993 ,přidej místo narození
Znamení:
panna   |  aktuální horoskop
Výška:
178 cm
Další údaje:
zobrazit rasu ...
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
běloch
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

7 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Irena Piloušková se narodila 18. září 1993 v Karlových Varech rodičům Ireně a Vlastimilu Pilouškovým. Po čase se přestěhovala s maminkou do Sokolova. Vystudovala osmileté První české gymnázium v Karlových Varech. V současné době studuje Univerzitu Karlovu, obor sociologicko- ekonomická studia na filozofické fakultě, takže přejíždí mezi Sokolovem a Prahou, kde bydlí se svým přítelem. Miluje zvířata a sama má dva kocoury jmény Moulík a Malej.První knihu napsala v patnácti letech, ale netušila, že ji kdy vydá. Po čase se rozhodla Hvězdy s nadějí nabídnout nakladatelství Akcent, a to ji přijalo. I díky této prvotině se rozepsala a od roku 2015 spolupracuje s nakladatelstvím Egmont. V současné době jí vychází druhá kniha s názvem Jeho královna (k 16.6.2015) a na další knize intenzivně pracuje. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Irena Piloušková se narodila 18. září 1993 v Karlových Varech rodičům Ireně a Vlastimilu Pilouškovým. Po čase se přestěhovala s maminkou do Sokolova. Vystudovala osmileté První české gymnázium v Karlových Varech. V současné době studuje Univerzitu Karlovu, obor sociologicko- ekonomická studia na filozofické fakultě, takže přejíždí mezi Sokolovem a Prahou, kde bydlí se svým přítelem. Miluje zvířata a sama má dva kocoury jmény Moulík a Malej.

První knihu napsala v patnácti letech, ale netušila, že ji kdy vydá. Po čase se rozhodla Hvězdy s nadějí nabídnout nakladatelství Akcent, a to ji přijalo. I díky této prvotině se rozepsala a od roku 2015 spolupracuje s nakladatelstvím Egmont. V současné době jí vychází druhá kniha s názvem Jeho královna (k 16.6.2015) a na další knize intenzivně pracuje.

Události – Irena Piloušková

| celý kalendář
  • 24. narozeniny