zavřít
Irena Piloušková

scénáristka, spisovatelka, dramaturgyně

Věk:
27
Narození:
18. 9. 1993 ,přidej místo narození
Znamení:
panna   |  aktuální horoskop
Výška:
178 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

11 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Irena Piloušková se narodila 18. září 1993 v Karlových Varech rodičům Ireně a Vlastimilu Pilouškovým. Po čase se přestěhovala s maminkou do Sokolova. Vystudovala osmileté První české gymnázium v Karlových Varech. V současné době studuje Univerzitu Karlovu, obor sociologie na Filozofické fakultě. První knihu napsala v patnácti letech, ale netušila, že ji kdy vydá. Po čase se rozhodla Hvězdy s nadějí nabídnout nakladatelství Akcent, a to ji přijalo. I díky této prvotině se rozepsala a od roku 2015 spolupracuje s nakladatelstvím Egmont. Druhá kniha s názvem Jeho královna vyšla v roce 2015.V současné době pracuje jako scénáristka a dramaturgyně televizních pořadů. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Irena Piloušková se narodila 18. září 1993 v Karlových Varech rodičům Ireně a Vlastimilu Pilouškovým. Po čase se přestěhovala s maminkou do Sokolova. Vystudovala osmileté První české gymnázium v Karlových Varech. V současné době studuje Univerzitu Karlovu, obor sociologie na Filozofické fakultě.

První knihu napsala v patnácti letech, ale netušila, že ji kdy vydá. Po čase se rozhodla Hvězdy s nadějí nabídnout nakladatelství Akcent, a to ji přijalo. I díky této prvotině se rozepsala a od roku 2015 spolupracuje s nakladatelstvím Egmont. Druhá kniha s názvem Jeho královna vyšla v roce 2015.

V současné době pracuje jako scénáristka a dramaturgyně televizních pořadů.