zavřít
Zuzana Antares

spisovatelka

Věk:
57
Narození:
1962 , Brno, Československo
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

4 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Zuzana Antares je česká spisovatelka a překladatelka, píšící o věštectví, magii a okultismu. Je jediná česká autorka, systematicky mapující okultní vědy. Narozena v Brně. Zabývá se okultními naukami, o nichž píše populární články, kratší odborné stati i knihy pro veřejnost. Od roku 1982 studuje skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka a zákonitosti běhu světa a osudu. Od roku 1992 se profesionálně zabývá poradenstvím, především tarotem. Zde využívá netradičních technik, kombinujících metody předvídání, tradici západního hermetismu a moderní formy práce s osobností, především analytické psychologie. Roku 1993 založila a stále vede Školu věšteckých umění a esoteriky v Brně a Českou tarotovou školu. Je hlavou magického řádu Malé opatství Thelémské.První knihu Sedmero věšteckých umění vydala 1997. V současnosti se může pyšnit autorstvím desíti dalších knížek a redakční spoluprací na několika ostatních. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Zuzana Antares je česká spisovatelka a překladatelka, píšící o věštectví, magii a okultismu. Je jediná česká autorka, systematicky mapující okultní vědy.

Narozena v Brně. Zabývá se okultními naukami, o nichž píše populární články, kratší odborné stati i knihy pro veřejnost. Od roku 1982 studuje skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka a zákonitosti běhu světa a osudu.

Od roku 1992 se profesionálně zabývá poradenstvím, především tarotem. Zde využívá netradičních technik, kombinujících metody předvídání, tradici západního hermetismu a moderní formy práce s osobností, především analytické psychologie. Roku 1993 založila a stále vede Školu věšteckých umění a esoteriky v Brně a Českou tarotovou školu. Je hlavou magického řádu Malé opatství Thelémské.

První knihu Sedmero věšteckých umění vydala 1997. V současnosti se může pyšnit autorstvím desíti dalších knížek a redakční spoluprací na několika ostatních.

Události – Zuzana Antares

| celý kalendář
  • 58. narozeniny