zavřít
William King

spisovatel

Věk:
60
Narození:
7. 12. 1959 , Stranraeru, Skotsko
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

William King je spisovatel science-fiction a fantasy. Jeho povídky se objevily v sbornících The Year's Best SF, Zenith a časopisech White Dwarf a Interzone. Je autorem cyklu o Gotrekovi a Felixovi ze světa Warhammeru a autorem série Space Wolf ze světa Warhammer 40000. Intenzivně cestuje po Evropě a Asii, ale nyní žije v Praze, kde pracuje na dalších knihách z těchto cyklů. Z cyklu o Gotrekovi a Felixovi ze světa Warhammeru zatím vyšlo česky sedm knih, ze světa Warhammeru 40 000 4 knihy. V Ikarii mu vyšla povídka Visiting the Dead. Pohybuje se kolem her na hrdiny a všechny jeho romány se odehrávají ve světě různých herních systémů. V současné době pracuje na nové Terrarchské trilogii. Dílo Williama KingaWarhammer:Felix & Gotrek - Zabíječ trolů (Trollslayer) - Zabíječ skavenů (Skavenslayer) - Zabíječ démonů (Daemonslayer) - Zabíječ draků (Dragonslayer) - Zabíječ bestií (Beastslyer) - Zabíječ upírů(Vampireslayer) - Zabíječ obrů (Giantslayer) Warhammer 40 000: Hvězdný vlk - Hvězdný vlk - Hvězdný vlk 2- Ragnarův spár - Hvězdný vlk 3- Šedý lovec - Hvězdný vlk 4- Vlčí břit Terrarchská trilogie - Andělé smrti …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

William King je spisovatel science-fiction a fantasy. Jeho povídky se objevily v sbornících The Year's Best SF, Zenith a časopisech White Dwarf a Interzone. Je autorem cyklu o Gotrekovi a Felixovi ze světa Warhammeru a autorem série Space Wolf ze světa Warhammer 40000. Intenzivně cestuje po Evropě a Asii, ale nyní žije v Praze, kde pracuje na dalších knihách z těchto cyklů.
Z cyklu o Gotrekovi a Felixovi ze světa Warhammeru zatím vyšlo česky sedm knih, ze světa Warhammeru 40 000 4 knihy. V Ikarii mu vyšla povídka Visiting the Dead. Pohybuje se kolem her na hrdiny a všechny jeho romány se odehrávají ve světě různých herních systémů.

V současné době pracuje na nové Terrarchské trilogii.

Dílo Williama Kinga
Warhammer:Felix & Gotrek
- Zabíječ trolů (Trollslayer)
- Zabíječ skavenů (Skavenslayer)
- Zabíječ démonů (Daemonslayer)
- Zabíječ draků (Dragonslayer)
- Zabíječ bestií (Beastslyer)
- Zabíječ upírů(Vampireslayer)
- Zabíječ obrů (Giantslayer)

Warhammer 40 000: Hvězdný vlk
- Hvězdný vlk
- Hvězdný vlk 2- Ragnarův spár
- Hvězdný vlk 3- Šedý lovec
- Hvězdný vlk 4- Vlčí břit

Terrarchská trilogie
- Andělé smrti