zavřít
Věra Kadlecová

spisovatelka

Věk:
61
Narození:
1962 ,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

9 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Dlouho jsem byla jen náruživá čtenářka, od ranných dětských let jsem četla všechno, co mi přišlo pod ruku. V dospělosti a pod vlivem vlastního příběhu jsem si už vybírala, jaký zážitek mimo realitu dopřeju svým očím a své duši. Kromě neutuchající vášně pro dobré detektivky a mrazivé thrillery zůstal můj drápek natrvalo zaťatý do psychologických románů cupujících na kousíčky duše osudových hrdinek. Žen zajímavých a složitých, zhusta prožívajících dramata, při kterých tuhne krev v žilách a ukápne slza. Nedávno přišel ten správný čas, kdy už mi nestačilo knížky číst. Začala jsem si vymýšlet své vlastní postavy, dala jim tváře, jména, osudy a nechala je žít jejich příběhy. Zhmotnily se zatím do dvou knih, z nichž jedna už vyšla. PANENKU si můžete objednat přímo zde. Druhá - VINA - vyjde koncem října. Když jsem napsala první, dlouho jsem jásala nad výsledkem svého snažení. Pak mě napadl úžasný prostor pro pokračování příběhu tří žen, které spojily okolnosti a fatálně ovlivnily jejich životy. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Dlouho jsem byla jen náruživá čtenářka, od ranných dětských let jsem četla všechno, co mi přišlo pod ruku. V dospělosti a pod vlivem vlastního příběhu jsem si už vybírala, jaký zážitek mimo realitu dopřeju svým očím a své duši. Kromě neutuchající vášně pro dobré detektivky a mrazivé thrillery zůstal můj drápek natrvalo zaťatý do psychologických románů cupujících na kousíčky duše osudových hrdinek. Žen zajímavých a složitých, zhusta prožívajících dramata, při kterých tuhne krev v žilách a ukápne slza.

Nedávno přišel ten správný čas, kdy už mi nestačilo knížky číst. Začala jsem si vymýšlet své vlastní postavy, dala jim tváře, jména, osudy a nechala je žít jejich příběhy. Zhmotnily se zatím do dvou knih, z nichž jedna už vyšla. PANENKU si můžete objednat přímo zde. Druhá - VINA - vyjde koncem října.

Když jsem napsala první, dlouho jsem jásala nad výsledkem svého snažení. Pak mě napadl úžasný prostor pro pokračování příběhu tří žen, které spojily okolnosti a fatálně ovlivnily jejich životy.

Události – Věra Kadlecová

| celý kalendář
  • 62. narozeniny