zavřít
Věra Fina

spisovatelka

Věk:
48
Narození:
9. 12. 1970 ,přidej místo narození
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

13 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Věra Fina, autorka knih s dušíKnihy s duší, které obletěly svět. Autorka napsala kihu Máma a vydala na vlastní náklad v době své aktivní onkologické léčby. Knihy plné lásky, víry a nadějí.Trilogie Máma, Velká máma a Máma čisté jiskřeníRukopis "Máma" - vzpomínky na dávné, krásné dětství. (rok vydání 2015) V závěru knihy Máma, kdy autorka se dozvídá svoji závažnou , onkologickou diagnózu, dopisuji poslední kapitolu, kde dává slib sobě i svým čtenářům. Pokud ustojí boj o život, vznikne volné pokračování knihy "Máma", s názvem "Velká máma".Následuje tedy volné pokračování "Velká máma". (rok vydání 2016) Dramatické téma, onkologické onemocnění, autorka uchopila velmi citlivě a láskyplně. Své motto:" každý den je dar..." lze vnímat nejen mezi řádky, z autorských fotografií i proložených básní. Autentické pocity plné nadějí vložila do této knihy. Nejen pro pacienty, ale i pro všechny zdravé lidi, aby si vážili daru největšího - zdraví.Máma čisté jiskření (rok vydání 2018) uzavírá trilogii knih s duší. Volné pokračování o životě po aktivní onkologické léčbě. Začlenění do živta, o pomoci druhým. O smyslu bytí, žití a dobrého slova. Kniha, až na dřeň. Všechny tři díla jsou příběhy ze života, které diktoval autorce do pera osud sám.Moje knížka (rok vydání 2017) - pohádkový příběh ze země Srdce, nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kniha o tom, co je v životě důležité a co méně. Kniha s filozofickým nádechem a tematikou. Příběh skřítka Povídáčka a jeho přátel ukazuje nejen dětem, rozdíly mezi virtuálním světem a realitou. Rovněž ukazuje základní lidské hodnoty. Hmatatelně autorka vede čtenáře, komunikuje přímo s ním a čtenář ji odpovídá. Proto i samotný název knihy - Moje knížka.Spisovatelka, fotografka, ilustrátorka a blogerka, která uchopila v onkologické nemoci druhou šanci na život se vší parádou, radostí a noblesou. Ze své nemoci se autorka tak říct vypsala. Literární tvorba se jí stala terapií i záchranným kruhem.Jako další poděkování za druhou šanci na život, tato spisovatelka každý rok vydává Mámin kalenář - každý den je dar.Uskutečňuje nespočet charitativních akcí, většinou zaměřené na onkologické pacienty. Dospělé i děti.Rovněž jste ji mohli spatřit v médiích, kdy bojuje za práva invalidů, za změny legislativy v této oblasti. Se svoji peticí za lepší podmínky invalidů vystoupila v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.Knihy s duší, které píše a vydává, lze sehnat pouze z jejich rukou, s osobním věnováním. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Věra Fina, autorka knih s duší

Knihy s duší, které obletěly svět. Autorka napsala kihu Máma a vydala na vlastní náklad v době své aktivní onkologické léčby. Knihy plné lásky, víry a nadějí.

Trilogie Máma, Velká máma a Máma čisté jiskření

Rukopis "Máma" - vzpomínky na dávné, krásné dětství. (rok vydání 2015) V závěru knihy Máma, kdy autorka se dozvídá svoji závažnou , onkologickou diagnózu, dopisuji poslední kapitolu, kde dává slib sobě i svým čtenářům. Pokud ustojí boj o život, vznikne volné pokračování knihy "Máma", s názvem "Velká máma".

Následuje tedy volné pokračování "Velká máma". (rok vydání 2016) Dramatické téma, onkologické onemocnění, autorka uchopila velmi citlivě a láskyplně.
Své motto:" každý den je dar..." lze vnímat nejen mezi řádky, z autorských fotografií i proložených básní. Autentické pocity plné nadějí vložila do této knihy. Nejen pro pacienty, ale i pro všechny zdravé lidi, aby si vážili daru největšího - zdraví.

Máma čisté jiskření (rok vydání 2018) uzavírá trilogii knih s duší. Volné pokračování o životě po aktivní onkologické léčbě. Začlenění do živta, o pomoci druhým. O smyslu bytí, žití a dobrého slova. Kniha, až na dřeň.

Všechny tři díla jsou příběhy ze života, které diktoval autorce do pera osud sám.

Moje knížka (rok vydání 2017) - pohádkový příběh ze země Srdce, nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kniha o tom, co je v životě důležité a co méně. Kniha s filozofickým nádechem a tematikou. Příběh skřítka Povídáčka a jeho přátel ukazuje nejen dětem, rozdíly mezi virtuálním světem a realitou. Rovněž ukazuje základní lidské hodnoty. Hmatatelně autorka vede čtenáře, komunikuje přímo s ním a čtenář ji odpovídá. Proto i samotný název knihy - Moje knížka.

Spisovatelka, fotografka, ilustrátorka a blogerka, která uchopila v onkologické nemoci druhou šanci na život se vší parádou, radostí a noblesou. Ze své nemoci se autorka tak říct vypsala. Literární tvorba se jí stala terapií i záchranným kruhem.

Jako další poděkování za druhou šanci na život, tato spisovatelka každý rok vydává Mámin kalenář - každý den je dar.
Uskutečňuje nespočet charitativních akcí, většinou zaměřené na onkologické pacienty. Dospělé i děti.
Rovněž jste ji mohli spatřit v médiích, kdy bojuje za práva invalidů, za změny legislativy v této oblasti. Se svoji peticí za lepší podmínky invalidů vystoupila v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Knihy s duší, které píše a vydává, lze sehnat pouze z jejich rukou, s osobním věnováním.