zavřít
Václav Fikar

spisovatel, editor, fotograf

Věk:
46
Narození:
17. 10. 1973 , Cheb, Československo
Znamení:
váhy   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

12 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Václav Fikar je český spisovatel, editor, copywriter, fotograf a známý český rybář, který mimo jiné založil úspěšný rybářský server Chytej.cz (2002). Účinkoval v populárně-naučném filmu Ostře sledovaní dravci a spolupracuje s britským rybářských magazínem Pike & Predators. Není bez zajímavosti, že do roku 2007 závodil v rybolovecké disciplíně přívlač, ve které získal také několik medailí z Mistrovství ČR. V roce 2003 byl dokonce členem českého národního týmu na MS v Itálii.Bibliografie- Sezona chlupatých ploutví (2014, Mladá fronta, beletrie - dobrodružná/zábavná) - Zápisník šíleného rybáře (2010, Mladá fronta, beletrie - dobrodružná/zábavná)- Štika – královna českých vod (2006, Fraus, odborná, populárně-naučná)- Přívlač na mimopstruhových vodách (2004, Fraus, odborná, populárně-naučná)- Krokodýl Dandý: obludná štika z Jesenice (2000, Viva Aspius, beletrie - dobrodružná/zábavná) …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Václav Fikar je český spisovatel, editor, copywriter, fotograf a známý český rybář, který mimo jiné založil úspěšný rybářský server Chytej.cz (2002). Účinkoval v populárně-naučném filmu Ostře sledovaní dravci a spolupracuje s britským rybářských magazínem Pike & Predators.

Není bez zajímavosti, že do roku 2007 závodil v rybolovecké disciplíně přívlač, ve které získal také několik medailí z Mistrovství ČR. V roce 2003 byl dokonce členem českého národního týmu na MS v Itálii.

Bibliografie
- Sezona chlupatých ploutví (2014, Mladá fronta, beletrie - dobrodružná/zábavná)
- Zápisník šíleného rybáře (2010, Mladá fronta, beletrie - dobrodružná/zábavná)
- Štika – královna českých vod (2006, Fraus, odborná, populárně-naučná)
- Přívlač na mimopstruhových vodách (2004, Fraus, odborná, populárně-naučná)
- Krokodýl Dandý: obludná štika z Jesenice (2000, Viva Aspius, beletrie - dobrodružná/zábavná)