zavřít
Tess Darkfire

spisovatelka, knihovnice

Věk:
32
Narození:
21. 8. 1990 , Český Těšín
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
173 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

14 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Autorka Ďáblovy dcery Tess Darkfire začala psát svůj román pokračování na jednom fantasy serveru. Brzy si získala fanoušky, kteří se zatajeným dechem čekali na každý nový díl. Tess, která teprve oslavila své třiadvacáté narozeniny, promítla svou vášeň k psaní a literatuře i do svého zaměstnání a jako obor svého studia si vybrala Knihovnické informační systémy a služby na obchodní akademii. Po studiu začala pracovat jako knihovnice. Tess nedala její fantazie spát už od dětství. Příběhy, které se neustále vynořovaly v její mysli, ji nakonec přivedly k její největší vášni – psaní. Po prvním impulsu k sepsání povídek, který jí dala její kamarádka v době dospívání, vytvářela stále nové příběhy z říše fantasy. Jedině tak se mohla zbavit příběhů, které ji pronásledovaly na každém kroku. Miluje nečekané zvraty a konce. Nejinak je tomu i u její prvotiny Ďáblova dcera. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Autorka Ďáblovy dcery Tess Darkfire začala psát svůj román pokračování na jednom fantasy serveru. Brzy si získala fanoušky, kteří se zatajeným dechem čekali na každý nový díl. Tess, která teprve oslavila své třiadvacáté narozeniny, promítla svou vášeň k psaní a literatuře i do svého zaměstnání a jako obor svého studia si vybrala Knihovnické informační systémy a služby na obchodní akademii.

Po studiu začala pracovat jako knihovnice. Tess nedala její fantazie spát už od dětství. Příběhy, které se neustále vynořovaly v její mysli, ji nakonec přivedly k její největší vášni – psaní.

Po prvním impulsu k sepsání povídek, který jí dala její kamarádka v době dospívání, vytvářela stále nové příběhy z říše fantasy. Jedině tak se mohla zbavit příběhů, které ji pronásledovaly na každém kroku. Miluje nečekané zvraty a konce. Nejinak je tomu i u její prvotiny Ďáblova dcera.