zavřít
Sára Lhotáková

spisovatelka

Přezdívka:
SML
Věk:
27
Narození:
27. 2. 1996 , Hořovice, Česká republika
Znamení:
ryby   |  aktuální horoskop
Výška:
161 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

12 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Sára Lhotáková, vystupující pod pseudonymem SML je začínající autorkou, která se začala vypisovat ze svých životních zkušeností. V roce 2013 si prošla bulimií ze které se vypsala do knihy Uzdravení a tím se snaží lidem pomoci, aby se poučili z jejích zkušeností a zážitků, zároveň v knize popisuje jak se uzdravit z bulimie a jak na sobě zapracovat duševně tak, aby byl člověk šťastný a zdravý. Zároveň píše knihy další, které následně připravuje na vydání. Je autorkou webu http://saralhotakova.cz kde přispívá články na různá témata, vypisuje se ze života a píše úvahy, kterými je inspirují živí a autentičtí lidé ze života.První kniha Uzdravení vyšla v prosince 2015, druhé vydání vyšlo 30.9.2016. http://www.saralhotakova.cz/uzdraveni-2-vytisk/Sára Lhotáková nadále píše a pracuje a dne 27.9.2017 vydala svou druhou knihu pod názvem Duchovní cesta mladého člověka http://www.saralhotakova.cz/duchovni-cesta-mladeho-cloveka-1-vytisk/ . …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Sára Lhotáková, vystupující pod pseudonymem SML je začínající autorkou, která se začala vypisovat ze svých životních zkušeností. V roce 2013 si prošla bulimií ze které se vypsala do knihy Uzdravení a tím se snaží lidem pomoci, aby se poučili z jejích zkušeností a zážitků, zároveň v knize popisuje jak se uzdravit z bulimie a jak na sobě zapracovat duševně tak, aby byl člověk šťastný a zdravý.

Zároveň píše knihy další, které následně připravuje na vydání.

Je autorkou webu http://saralhotakova.cz kde přispívá články na různá témata, vypisuje se ze života a píše úvahy, kterými je inspirují živí a autentičtí lidé ze života.

První kniha Uzdravení vyšla v prosince 2015, druhé vydání vyšlo 30.9.2016.
http://www.saralhotakova.cz/uzdraveni-2-vytisk/

Sára Lhotáková nadále píše a pracuje a dne 27.9.2017 vydala svou druhou knihu pod názvem Duchovní cesta mladého člověka http://www.saralhotakova.cz/duchovni-cesta-mladeho-cloveka-1-vytisk/ .