zavřít
Richelle Mead

spisovatelka

Věk:
45
Narození:
12. 11. 1976 , Michigan, USA
Znamení:
štír   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

82 se líbí, 61 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Richelle Mead je americká spisovatelka. Jejím oborem jsou fantasy příběhy a příběhy pro náctileté. Narodila se 12. listopadu 1976 v Michiganu, USA, ale nyní žije s manželem v Seattlu. Než se z Richelle stala spisovatelka, směřovala hned k několika profesím - vystudovala bakaláře na Michiganské univerzitě obor všeobecných studií, dále pak získala magisterský titul na West Michigan University v oboru srovnávací náboženství a rovněž magisterský titul v oboru učitelství na Washingtonské univerzitě. Richelle je vášnivá čtenářka a odjakživa se zajímala o mytologii a folklor. Pokud zrovna nečte, užívá si televizních reality-show, ráda cestuje, zkouší zajímavé koktejly a zbožňuje nakupování oblečení. Jak o sobě prohlašuje, je závislá na kafi a ráda ponocuje.Richelle Mead můžete znát pod sériemi Vampýrská Akademie a Sukuba. V součastné době pracuje na sérii Pokrevní pouta. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Richelle Mead je americká spisovatelka. Jejím oborem jsou fantasy příběhy a příběhy pro náctileté. Narodila se 12. listopadu 1976 v Michiganu, USA, ale nyní žije s manželem v Seattlu.

Než se z Richelle stala spisovatelka, směřovala hned k několika profesím - vystudovala bakaláře na Michiganské univerzitě obor všeobecných studií, dále pak získala magisterský titul na West Michigan University v oboru srovnávací náboženství a rovněž magisterský titul v oboru učitelství na Washingtonské univerzitě.

Richelle je vášnivá čtenářka a odjakživa se zajímala o mytologii a folklor. Pokud zrovna nečte, užívá si televizních reality-show, ráda cestuje, zkouší zajímavé koktejly a zbožňuje nakupování oblečení. Jak o sobě prohlašuje, je závislá na kafi a ráda ponocuje.

Richelle Mead můžete znát pod sériemi Vampýrská Akademie a Sukuba. V součastné době pracuje na sérii Pokrevní pouta.

Hledáte také jako: Richelle Meadová
Rychlá navigace:novinky |diskuse