zavřít
P.C. Castová

spisovatelka

Věk:
63
Narození:
1960 , USA
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

19 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

P.C. Castová sa narodila na Americkém středozápadě. V dětství se často stěhovala mezi státy Illinois a Oklahoma. V Oklahomě se zamilovala do koní a mytologie. Po střední škole se přidala k letectvu Spojených štátů a začala psát a veřejně vystupovat. Po ukončení kariéry v letectvu učila 15 let na střední škole a potom se začala plne věnovat psaní. Její knihy jsou bestsellermi a získali mnohé ocenění (Oklahoma Book Award, YALSA Quick Pick for Reluctant Readers, Romantic Times Reviewers’ Choice Award, the Prism, Holt Medallion, Daphne du Maurier, Booksellers’ Best, the Laurel Wreath). Žije v Oklahomě se svojí dcerou Kristin Castovou. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

P.C. Castová sa narodila na Americkém středozápadě. V dětství se často stěhovala mezi státy Illinois a Oklahoma. V Oklahomě se zamilovala do koní a mytologie. Po střední škole se přidala k letectvu Spojených štátů a začala psát a veřejně vystupovat.

Po ukončení kariéry v letectvu učila 15 let na střední škole a potom se začala plne věnovat psaní. Její knihy jsou bestsellermi a získali mnohé ocenění (Oklahoma Book Award, YALSA Quick Pick for Reluctant Readers, Romantic Times Reviewers’ Choice Award, the Prism, Holt Medallion, Daphne du Maurier, Booksellers’ Best, the Laurel Wreath). Žije v Oklahomě se svojí dcerou Kristin Castovou.

přidat kontakt

Kontakty

Oklahoma - - - -
Hledáte také jako: Phyllis Christine Cast, P.C. Cast, Phyllis Christine Castová, PC Cast, PC Castová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – P.C. Castová

| celý kalendář
  • 64. narozeniny