zavřít
Nicola Bernard

novinářka, fotografka, česká umělecká fotografka

Přezdívka:
První dáma české koncertní fotografie
Věk:
22
Narození:
16. 4. 1998 , Liberec, Česká Republika
Znamení:
beran   |  aktuální horoskop
Výška:
175 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

1 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Nicola Bernard se narodila 16. dubna 1998 v Liberci. Přestože vystudovala zdravotnictví, její záliby ji táhly o pár domů dál, a to k umění jdoucímu několika směry. Prvním uměleckým pilířem, kterým se zabývá je novinařina. V médiích působí od roku 2014, za tu dobu se vypracovala na pozici šéfredaktora magazínu o hudbě, čímž se stala nejmladší šéfredaktorkou v historii hudebních magazínů vůbec. Kromě toho působí i v jiných webzínech nejen o muzice, ale i o zdraví.Druhým pilířem je moderní, umělecká a koncertní fotografie, která ji ze všech zmiňovaných baví nejvíce. Díky svému talentu a mimořádně vyvinutému oku během dvou let vyhrála několik prestižních ocenění světového formátu. Největšího ocenění se jí ale dostalo na tuzemské scéně, kde obdržela titul První dáma české koncertní fotografie. Nicola Bernard spolupracuje s největšími hudebními velikány nejen u nás, ale především v zahraničí, díky čemuž je aktuálně jednou z nejžádanějších koncertních a divadelních fotografek u nás. Vidět ji můžeme ale i za kamerou, a na našich televizních obrazovkách.Od roku 2019 působí jako redaktorka a fotografka belgického časopisu Rock Tribune, v čemž si mezi českými hudebními novináři a recenzenty drží své prvenství. Téhož roku začala spolupracovat s kapelou Gena Simmonse, kterého můžeme znát díky postu kytaristy legendárních KISS. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Nicola Bernard se narodila 16. dubna 1998 v Liberci. Přestože vystudovala zdravotnictví, její záliby ji táhly o pár domů dál, a to k umění jdoucímu několika směry. Prvním uměleckým pilířem, kterým se zabývá je novinařina. V médiích působí od roku 2014, za tu dobu se vypracovala na pozici šéfredaktora magazínu o hudbě, čímž se stala nejmladší šéfredaktorkou v historii hudebních magazínů vůbec. Kromě toho působí i v jiných webzínech nejen o muzice, ale i o zdraví.

Druhým pilířem je moderní, umělecká a koncertní fotografie, která ji ze všech zmiňovaných baví nejvíce. Díky svému talentu a mimořádně vyvinutému oku během dvou let vyhrála několik prestižních ocenění světového formátu. Největšího ocenění se jí ale dostalo na tuzemské scéně, kde obdržela titul První dáma české koncertní fotografie. Nicola Bernard spolupracuje s největšími hudebními velikány nejen u nás, ale především v zahraničí, díky čemuž je aktuálně jednou z nejžádanějších koncertních a divadelních fotografek u nás. Vidět ji můžeme ale i za kamerou, a na našich televizních obrazovkách.

Od roku 2019 působí jako redaktorka a fotografka belgického časopisu Rock Tribune, v čemž si mezi českými hudebními novináři a recenzenty drží své prvenství. Téhož roku začala spolupracovat s kapelou Gena Simmonse, kterého můžeme znát díky postu kytaristy legendárních KISS.