zavřít
Nick Arnold

spisovatel

Narození:
přidej datum narození,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

2 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Nick Arnold psal knihy a příběhy už od svého mládí. Když zrovna nepíše knížky o děsivé vědě, učí dospělé. Mezi jeho záliby patří pojídání pizzy, vymýšlení vtípků a žertíků a jízda na kole. JEHO TVORBA: Výbušně nebezpečné experimenty Kniha Strašlivě nebezpečné experimenty je plná výbušných, hlasitých, mokrých a smradlavých pokusů, ze kterých zezelenají nejen vaši kamarádi, ale i učitelé! Děsivá věda - Tajuplné lidské tělo Co se stane s potravou, kterou sníte? Proč potřebují zesnulí ostříhat? Odpovědi na tyto otázky a další informace o lidském těle vám přiblíží nevšedním avšak čtivým způsobem tato kniha. Děsivá věda - Mizerná medicína Který děsivý chirurg ukradl obří mrtvolu? Proč někteří šílení lékaři ochutnávali moč svých pacientů? K čemu používali starověcí Egypťané želví mozky? To jsou jen tři z mnoha otázek, na něž najdete odpovědi. Děsivá věda - Potrhlí vědátoři Další svazek edice Desivá věda. Dějiny vědy, vědců a jejich objevů, od prvních řeckých koumáků až po moderní génie, jsou děsivé a bolestné. Děsivá věda - Riskantní experimenty Knížka Riskantní experimenty vás provede výbušným světem pokusů a omylů, na kterých se podíleli nejrůznější zástupci lidstva už od úsvitu věků. Děsivá věda - Nezdravé nemoci V knížce najdete bláznivé vtipy a kvizy, otřesné školní omluvenky a informace, o kterých jste neměli ani tušení. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Nick Arnold psal knihy a příběhy už od svého mládí. Když zrovna nepíše knížky o děsivé vědě, učí dospělé. Mezi jeho záliby patří pojídání pizzy, vymýšlení vtípků a žertíků a jízda na kole.

JEHO TVORBA:
Výbušně nebezpečné experimenty
Kniha Strašlivě nebezpečné experimenty je plná výbušných, hlasitých, mokrých a smradlavých pokusů, ze kterých zezelenají nejen vaši kamarádi, ale i učitelé!

Děsivá věda - Tajuplné lidské tělo
Co se stane s potravou, kterou sníte? Proč potřebují zesnulí ostříhat? Odpovědi na tyto otázky a další informace o lidském těle vám přiblíží nevšedním avšak čtivým způsobem tato kniha.

Děsivá věda - Mizerná medicína
Který děsivý chirurg ukradl obří mrtvolu? Proč někteří šílení lékaři ochutnávali moč svých pacientů? K čemu používali starověcí Egypťané želví mozky? To jsou jen tři z mnoha otázek, na něž najdete odpovědi.

Děsivá věda - Potrhlí vědátoři
Další svazek edice Desivá věda. Dějiny vědy, vědců a jejich objevů, od prvních řeckých koumáků až po moderní génie, jsou děsivé a bolestné.

Děsivá věda - Riskantní experimenty
Knížka Riskantní experimenty vás provede výbušným světem pokusů a omylů, na kterých se podíleli nejrůznější zástupci lidstva už od úsvitu věků.

Děsivá věda - Nezdravé nemoci
V knížce najdete bláznivé vtipy a kvizy, otřesné školní omluvenky a informace, o kterých jste neměli ani tušení.

Mohli by vás také zajímat…