zavřít
Miroslava Holoubková

spisovatelka, nakladatelka, astroložka

Věk:
54
Narození:
10. 4. 1964 , Praha, Československo
Znamení:
beran   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

13 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Miroslava Holoubková je současná česká spisovatelka zabývající se filosofickými tématy, ale také problémy každodenního života. Píše knihy o partnerských a mezilidských vztazích, knihy zaměřené na osobní a duchovní rozvoj, ale také astrologické knihy, protože astrologie je další z oblastí jíž se přes dvacet let intenzivně věnuje. Kromě psaní se věnuje poradenské činnosti, provozuje vlastní vydavatelství a občas přednáší. Publikovala v časopisech Regenerace, Astro, Vital a mnoha jiných. Na jejím slovním i písemném stylu je příjemné, že podává vše jasným a srozumitelným způsobem. Pracovala několik let ve vydavatelství Práce. Od roku 1997 pracuje na vlastní živnostenský list. Dílo Miroslavy Holoubkové:1999 – „O svém životě si rozhodujeme sami“' 2001 – „Na konci cesty nás čeká poznání“ 2007 – „Planety ve znameních“' 2010 – „Kvalitní partnerské vztahy“ 2011 - „Astrologická znamení“2014 - „Cesta duchovního rozvoje“ …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Miroslava Holoubková je současná česká spisovatelka zabývající se filosofickými tématy, ale také problémy každodenního života. Píše knihy o partnerských a mezilidských vztazích, knihy zaměřené na osobní a duchovní rozvoj, ale také astrologické knihy, protože astrologie je další z oblastí jíž se přes dvacet let intenzivně věnuje.

Kromě psaní se věnuje poradenské činnosti, provozuje vlastní vydavatelství a občas přednáší. Publikovala v časopisech Regenerace, Astro, Vital a mnoha jiných.

Na jejím slovním i písemném stylu je příjemné, že podává vše jasným a srozumitelným způsobem.

Pracovala několik let ve vydavatelství Práce. Od roku 1997 pracuje na vlastní živnostenský list.

Dílo Miroslavy Holoubkové:
1999 – „O svém životě si rozhodujeme sami“'
2001 – „Na konci cesty nás čeká poznání“
2007 – „Planety ve znameních“'
2010 – „Kvalitní partnerské vztahy“
2011 - „Astrologická znamení“
2014 - „Cesta duchovního rozvoje“

Hledáte také jako: Miroslava Holoubk, Mirka Holoubková
Rychlá navigace:novinky |diskuse