zavřít
Miroslav Oupic

spisovatel

Věk:
52
Narození:
16. 11. 1970 , Praha, Česká Repubilka
Znamení:
štír   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

2 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Miroslav Oupic vystudoval VŠE v Praze a absolvoval Kurzy tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého (profesoři: Michal Viewegh, Pavel Verner). Pracoval na různých pozicích ve financích, v marketingu, také jako ekonomický redaktor Lidových novin a stále jako externí redaktor Marketingových novin. Je nejen autorem beletrie či naučných knih pro děti, ale také přednáší na kurzech Tvůrčího psaní pro marketingové pracovníky. Od ledna 2006 se věnuje psaní profesionálně. Dílo Miroslava Oupice vzdělávací: - Tajný deník Barborky Syslové - vydaval Profess consulting, s.r.o. - finanční gramotnost pro děti (2006) beletrie i vzdělávací: - Mozek v plamenech (100 mikropovídek pro lepší paměť) - vydáno vlastním nákladem - mentální technika Paměťové háčky, podle principů této paměťové metody bylo napsáno všech 100 povídek (2006) - Můj život na ch@tu - vydal Alfa Publishing - 1. český román o chatování (2007) …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Miroslav Oupic vystudoval VŠE v Praze a absolvoval Kurzy tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého (profesoři: Michal Viewegh, Pavel Verner). Pracoval na různých pozicích ve financích, v marketingu, také jako ekonomický redaktor Lidových novin a stále jako externí redaktor Marketingových novin. Je nejen autorem beletrie či naučných knih pro děti, ale také přednáší na kurzech Tvůrčího psaní pro marketingové pracovníky. Od ledna 2006 se věnuje psaní profesionálně.

Dílo Miroslava Oupice
vzdělávací:
- Tajný deník Barborky Syslové - vydaval Profess consulting, s.r.o. - finanční gramotnost pro děti (2006)

beletrie i vzdělávací:
- Mozek v plamenech (100 mikropovídek pro lepší paměť) - vydáno vlastním nákladem - mentální technika Paměťové háčky, podle principů této paměťové metody bylo napsáno všech 100 povídek (2006)

- Můj život na ch@tu - vydal Alfa Publishing - 1. český román o chatování (2007)