zavřít
Martin Tarzicius Motyčka

spisovatel

Věk:
44
Narození:
5. 8. 1978 , Kyjov, Československo
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

10 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Martin Tarzicius Motyčka se narodil 5.8.1978 v Kyjově, ale dodnes žije ve Vnorovech okr. Hodonín. Po studiu na SPŠ v Břeclavi začal pracovat jako železniční zaměstnanec. V roce 2007 vystudoval FF MU v Brně, obor Sdružená uměnovědná studia. Od roku 1994 se průběžně věnuje literární činnosti. Nejprve působil jako dopisovatel v periodikách jako týdeníky Veselská jiskra či Hodonínsko a deník Rovnost. Na sklonku roku 2005 vyšla v olomouckém nakladatelství Matice cyrilometodějská jeho prvotina s názvem Příběhy s úsměvem i slzou v oku. Krátké příběhy vyprávěné pohádkovým jazykem s duchovním podtextem mohou sloužit jako pomůcka pro učitele, katechety i rodiče.Tuto nevšední publikaci doplnil svými ilustracemi P. Stanislav Weigl. Okrajově se věnuje také historické literatuře. V roce 2009 spolu s Josefem Jelínkem zpracoval a následně vydal knihu Duchovní a historické dědictví farnosti svaté Alžběty Durynské ve Vnorovech. Martin Tarzicius Motyčka spoluzakládal divadelní společenství mladých Divadlo Srdcem, pro které napsal a režijně zpracoval divadelní hry : Bohatství moc a sláva, aneb pokušení na poušti a Rachab a Sára. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Martin Tarzicius Motyčka se narodil 5.8.1978 v Kyjově, ale dodnes žije ve Vnorovech okr. Hodonín.

Po studiu na SPŠ v Břeclavi začal pracovat jako železniční zaměstnanec. V roce 2007 vystudoval FF MU v Brně, obor Sdružená uměnovědná studia.

Od roku 1994 se průběžně věnuje literární činnosti. Nejprve působil jako dopisovatel v periodikách jako týdeníky Veselská jiskra či Hodonínsko a deník Rovnost. Na sklonku roku 2005 vyšla v olomouckém nakladatelství Matice cyrilometodějská jeho prvotina s názvem Příběhy s úsměvem i slzou v oku. Krátké příběhy vyprávěné pohádkovým jazykem s duchovním podtextem mohou sloužit jako pomůcka pro učitele, katechety i rodiče.Tuto nevšední publikaci doplnil svými ilustracemi P. Stanislav Weigl.

Okrajově se věnuje také historické literatuře. V roce 2009 spolu s Josefem Jelínkem zpracoval a následně vydal knihu Duchovní a historické dědictví farnosti svaté Alžběty Durynské ve Vnorovech.

Martin Tarzicius Motyčka spoluzakládal divadelní společenství mladých Divadlo Srdcem, pro které napsal a režijně zpracoval divadelní hry : Bohatství moc a sláva, aneb pokušení na poušti a Rachab a Sára.

přidat kontakt

Kontakty

Martin Motyčka, Vnorovy 294, 696 61 Vnorovy
Hledáte také jako: Martin Tarzicius Motyčka, Martin Motyčka
Rychlá navigace:novinky |diskuse