zavřít
Lucie Lukačovičová

spisovatelka, překladatelka

Věk:
42
Narození:
1980 , Praha, Československo
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Lucie Lukačovičová je populární současná autorka, píšící převážně povídky z žánru sci-fi a fantasy. K dluhé řadě publikovaných povídek, připojila v roce 2007 svou první knihu - román Vládci času. Příběh, který vychází z historických reálií s prvky nadpřirozena, se odehrává v Japonsku 12.století a vypráví o konfliktu mez mocnými rody Taira a Minamoto.V roce 2012 vyšel její sci-fi detektvní román Stanice Armida. Kniha čtivě popisuje vyšetřování záhadné smrti mimozemšťana v zajímavém prostředí multikulturní a multirasové vesmírné stanice stejného jména.Samostatná tvorba Lucie Lukačovičové v současné době kromě dvou románů čítá přes sedmdesát povídek, publikovaných v různých časopisech a literárních sbornících. Jako překladatelka se podílela na českém vydání prvních knih Laurell.K.Hamiltonové z cyklu Anity Blake. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Lucie Lukačovičová je populární současná autorka, píšící převážně povídky z žánru sci-fi a fantasy. K dluhé řadě publikovaných povídek, připojila v roce 2007 svou první knihu - román Vládci času. Příběh, který vychází z historických reálií s prvky nadpřirozena, se odehrává v Japonsku 12.století a vypráví o konfliktu mez mocnými rody Taira a Minamoto.

V roce 2012 vyšel její sci-fi detektvní román Stanice Armida. Kniha čtivě popisuje vyšetřování záhadné smrti mimozemšťana v zajímavém prostředí multikulturní a multirasové vesmírné stanice stejného jména.

Samostatná tvorba Lucie Lukačovičové v současné době kromě dvou románů čítá přes sedmdesát povídek, publikovaných v různých časopisech a literárních sbornících. Jako překladatelka se podílela na českém vydání prvních knih Laurell.K.Hamiltonové z cyklu Anity Blake.

Události – Lucie Lukačovičová

| celý kalendář
  • 43. narozeniny