zavřít
Louise Bagshawe

spisovatelka

Věk:
51
Narození:
28. 6. 1971 , Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

19 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Narodila se 28. června 1971 v Londýně, když jí bylo 7 její rodina se přestěhovala na venkov. Poté, co absolvovala Woldingham Schoul, dívčí katolickou školu v hrabství Surrey. V roce 1989 vyhrála cenu Mladý básník roku. Vystudoval Anglickou literaturu na Oxfordu. Její první román Career girls {Kariéristky} vyšel v roce 1995. Louise Bagshawe byla ve věku čtrnácti let nejmladší přispěvatelkou literárního časopisu Tablet v celých jeho dějinách. Za studií byla předsedkyní Rockové společnosti Oxfordské univerzity. V den svých dvacátých druhých narozenin začala pracovat ve společnosti Sony Music Entertainment International, kde spolupracovala s různými rockovými skupinami. Louise má na svém kontě již 10 knih, publikovaných v osmi jazycích, a sama pomáhala napsat scénáře k adaptacím svých knih pro Hollywood film studios. Nakladatelství BB/art vydalo romány Kariéristky, Film, Závist, Profesionálky, Styl ji sluší, Svět ti leží u nohou, A zrodila se hvězda a Úžasná na pohled. Autorka žije s manželem v New Yorku. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Narodila se 28. června 1971 v Londýně, když jí bylo 7 její rodina se přestěhovala na venkov. Poté, co absolvovala Woldingham Schoul, dívčí katolickou školu v hrabství Surrey.

V roce 1989 vyhrála cenu Mladý básník roku. Vystudoval Anglickou literaturu na Oxfordu. Její první román Career girls {Kariéristky} vyšel v roce 1995.

Louise Bagshawe byla ve věku čtrnácti let nejmladší přispěvatelkou literárního časopisu Tablet v celých jeho dějinách. Za studií byla předsedkyní Rockové společnosti Oxfordské univerzity.

V den svých dvacátých druhých narozenin začala pracovat ve společnosti Sony Music Entertainment International, kde spolupracovala s různými rockovými skupinami.

Louise má na svém kontě již 10 knih, publikovaných v osmi jazycích, a sama pomáhala napsat scénáře k adaptacím svých knih pro Hollywood film studios. Nakladatelství BB/art vydalo romány Kariéristky, Film, Závist, Profesionálky, Styl ji sluší, Svět ti leží u nohou, A zrodila se hvězda a Úžasná na pohled. Autorka žije s manželem v New Yorku.

  • Nové knihy: Palahniuk, Lutes, Roslund&Hellström, Indridason i Fieldingová a Steelová

    Novinky, 20. 4. 2012 Nabídku tohoto týdne ovlivňuje pondělní Světový den knihy, který se sobotním datem přináší bohatou hrst titulů z akce Knihománie. Úvodem dvanáctá kniha amerického mága Chucka Palahniuka, potom grafický román jeho rodáka Jasona Lutese. Vychází rovněž první z kriminálních románů švédské autorské dvojice Anders Roslund a Börge Hellström, dále norský detektivkář Arnaldur Indridason i americký klasik Ed McBain. Tři příběhy s ženskými hrdinkami napsaly Joy Fieldingová, Louise Bagshaweová a Danielle Steelová. Nádavkem tři komiksy legendárních autorů z USA, Japonska i Francie. … více

Hledáte také jako: Louise Bagshaweová
Rychlá navigace:novinky |diskuse