zavřít
Kate Thompson

spisovatelka

Věk:
67
Narození:
1956 , Halifax, Yorkshire, Anglie, Velká Británie
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Kate Thompson je dvojnásobná vítězka Irské dětské knihy roku, držitelka ceny Bisto za The Beguilers (Svůdci, 2002) a The Alchemist Apprentice (Alchymistův učeň, 2003) Kate Thompsonová je rozenou vypravěčkou, nadanou představivostí a darem podněcovat k myšlení. Trénovala dostihové koně v Anglii a v USA, procestovala celou Indii, pracovala a učila se. Vedle románů píše rovněž poezii. V několika uplynulých letech vášnivě propadla hře na housle a jednu z místností ve svém domě proměnila v dílnu, kde restauruje staré nástroje. V současnosti studuje na univerzitě v Limericku irskou tradiční hudbu a chystá se získat hodnost Mistr svobodných umění. Žije na západním pobřeží Irska. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Kate Thompson je dvojnásobná vítězka Irské dětské knihy roku, držitelka ceny Bisto za The Beguilers (Svůdci, 2002) a The Alchemist Apprentice (Alchymistův učeň, 2003) Kate Thompsonová je rozenou vypravěčkou, nadanou představivostí a darem podněcovat k myšlení.

Trénovala dostihové koně v Anglii a v USA, procestovala celou Indii, pracovala a učila se. Vedle románů píše rovněž poezii.

V několika uplynulých letech vášnivě propadla hře na housle a jednu z místností ve svém domě proměnila v dílnu, kde restauruje staré nástroje. V současnosti studuje na univerzitě v Limericku irskou tradiční hudbu a chystá se získat hodnost Mistr svobodných umění.

Žije na západním pobřeží Irska.

Hledáte také jako: Kate Thompsonová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Kate Thompson

| celý kalendář
  • 68. narozeniny