zavřít
Karol Bee

básnířka, amatérská herečka

Věk:
33
Narození:
1986 ,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Karol Bee není pravé jméno autorky. Be vyjadřuje Karolíninu životní motivaci a radost z okamžiku. Básní s nadsázkou. Její básně jsou stejné jako ona sama - politicky i lidsky vyhraněné, ale přesto malebné. Dělají si legraci ze současnosti, ale velmi delikátním způsobem. Určitě se vám bude líbit i tato ukázka. Autorka své básně přednáší s lehce ironickým patosem, zabarveným komikou. Asi vás rozdělí na dva tábory - jedni ji za to budou milovat, jiní nesnášet. Ale tak už to u umění bývá. Karol Bee: Šestadvacetiletá Karol vystudovala Tvůrčí psaní, nyní přispívá do různých webových magazínů, pracuje jako divadelní produkční "help". Je také lektorka češtiny pro cizince, amatérská herečka a velký snílek a blázen... nebo možná taky ne, možná je úplně normální a všichni ostatní jsou blázni, protože je přece normální mít sny, lítat, klesat dolů a nahoru, prožívat a užívat život, lásku, přátelství úplně nenormálně...Karol studovala Literární akadamii Josefa Škvoreckého a psaní se věnuje od svých 16 let. Hlavními motivy její tvorby jsou krize společnosti, deprese a naděje. Co chce říct svým čtenářům: Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. (Ano, už jsme to někde ´slyšeli´, pro Karol to však nejsou jen slova vlající ve větru.) Životní motto Karol: "You need chaos in your soul to give birth to a dancing star." - Friedrich Nietzsche Volný překlad: "Potřebujete chaos ve své duši, aby se z vás zrodila tančící hvězda... …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Karol Bee není pravé jméno autorky. Be vyjadřuje Karolíninu životní motivaci a radost z okamžiku. Básní s nadsázkou. Její básně jsou stejné jako ona sama - politicky i lidsky vyhraněné, ale přesto malebné. Dělají si legraci ze současnosti, ale velmi delikátním způsobem. Určitě se vám bude líbit i tato ukázka. Autorka své básně přednáší s lehce ironickým patosem, zabarveným komikou. Asi vás rozdělí na dva tábory - jedni ji za to budou milovat, jiní nesnášet. Ale tak už to u umění bývá.

Karol Bee:

Šestadvacetiletá Karol vystudovala Tvůrčí psaní, nyní přispívá do různých webových magazínů, pracuje jako divadelní produkční "help". Je také lektorka češtiny pro cizince, amatérská herečka a velký snílek a blázen... nebo možná taky ne, možná je úplně normální a všichni ostatní jsou blázni, protože je přece normální mít sny, lítat, klesat dolů a nahoru, prožívat a užívat život, lásku, přátelství úplně nenormálně...
Karol studovala Literární akadamii Josefa Škvoreckého a psaní se věnuje od svých 16 let. Hlavními motivy její tvorby jsou krize společnosti, deprese a naděje.

Co chce říct svým čtenářům:

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. (Ano, už jsme to někde ´slyšeli´, pro Karol to však nejsou jen slova vlající ve větru.)

Životní motto Karol:

"You need chaos in your soul to give birth to a dancing star." - Friedrich Nietzsche

Volný překlad: "Potřebujete chaos ve své duši, aby se z vás zrodila tančící hvězda...

Události – Karol Bee

| celý kalendář
  • 34. narozeniny