zavřít
Jiří Grim

spisovatel

Věk:
59
Narození:
19. 5. 1960 , Žacléř, Československo
Znamení:
býk   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jiří Grim se narodil v květnu 1960 v Žacléři u Trutnova. Už od mládí k jeho oblíbeným četbám patřila zejména dobrodružná literatura a scifi. Poté s nástupem fantasy literatury zejména v podání J.R.R. Tolkiena i dalších autorů, se jeho zájem rozšířil i o tuto oblast. Knihu Ve stínu Zehyrů začal psát v roce 2007 a s několika tvůrčími přestávkami se mu ji podařilo dopsat až v květnu 2008. V prosinci 2009 byl vytištěn druhý díl trilogie pod názvem Návrat do Kallenie. Autor v roce 2010 začal pracovat na posledním třetím dílu. Bydlí a pracuje v Mariánských Lázních, je ženatý a má dvě dcery. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Jiří Grim se narodil v květnu 1960 v Žacléři u Trutnova. Už od mládí k jeho oblíbeným četbám patřila zejména dobrodružná literatura a scifi. Poté s nástupem fantasy literatury zejména v podání J.R.R. Tolkiena i dalších autorů, se jeho zájem rozšířil i o tuto oblast.

Knihu Ve stínu Zehyrů začal psát v roce 2007 a s několika tvůrčími přestávkami se mu ji podařilo dopsat až v květnu 2008. V prosinci 2009 byl vytištěn druhý díl trilogie pod názvem Návrat do Kallenie. Autor v roce 2010 začal pracovat na posledním třetím dílu.

Bydlí a pracuje v Mariánských Lázních, je ženatý a má dvě dcery.