zavřít
Jessica Bird

spisovatelka

Přezdívka:
J.R.Ward
Věk:
50
Narození:
1969 , Massachusetts, USA
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

J.R.Ward je oblíbenou autorkou erotických paranormálních romancí, které se umisťují mezi bestsellery v New Yorku a USA Today. Psaní bylo jejím koníčkem od útlého mládí a již před nástupem na univerzitu se pokoušela publikovat svůj první román.Studovala historii a historii umění se zaměřením na středověk. Poté přešla na studium práv na Albany Law School, kde získala titul. Po studiích začala pracovat v centru lékařské péče v Bostonu a mnoho let strávila ve vedoucích pozicích lékařských středisek.V roce 2001 se vdala za Johna Neville Blakemorea, který ji přesvědčil, aby se pokusila svou tvorbu publikovat. V následujícím roce vychází první román Leaping Hearts. Až později se začala věnovat psaní paranormálních romancí, které úspěšně vydávala pod pseudonymem J.R.Ward.Za román From the First obdržela cenu RITA a za Lover Awakened (z cyklu Bratrstvo černé dýky) cenu Romantic Times. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

J.R.Ward je oblíbenou autorkou erotických paranormálních romancí, které se umisťují mezi bestsellery v New Yorku a USA Today. Psaní bylo jejím koníčkem od útlého mládí a již před nástupem na univerzitu se pokoušela publikovat svůj první román.

Studovala historii a historii umění se zaměřením na středověk. Poté přešla na studium práv na Albany Law School, kde získala titul. Po studiích začala pracovat v centru lékařské péče v Bostonu a mnoho let strávila ve vedoucích pozicích lékařských středisek.

V roce 2001 se vdala za Johna Neville Blakemorea, který ji přesvědčil, aby se pokusila svou tvorbu publikovat. V následujícím roce vychází první román Leaping Hearts. Až později se začala věnovat psaní paranormálních romancí, které úspěšně vydávala pod pseudonymem J.R.Ward.

Za román From the First obdržela cenu RITA a za Lover Awakened (z cyklu Bratrstvo černé dýky) cenu Romantic Times.

Události – Jessica Bird

| celý kalendář
  • 51. narozeniny