zavřít
Jean Ure

spisovatelka

Věk:
80
Narození:
1943 , Surrey, Anglie
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

6 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jean Ure už jako malá věděla, že chce být spisovatelkou, ale zároveň toužila stát se baletkou. Svůj první příběh o malé holčičce Carol napsala už v 6 letech. Nepřestala psát ani v době dospívání a první kniha jí vyšla, když jí bylo teprve 16 let. Jelikož se chtěla věnovat psaní, opustila rok na to školu a náslědně se několik dalších let živila jako uklizečka, číšnice a prodavačka. Poté ji přijali na londýnskou Weber-Douglasovu akademiji dramatických umění (kde se také seznámila se svým mužem), pracovala také jako zdravotní sestra a v BBC. Několik let žila v Pařiži, kde překládala pro UNESCO a zárověn psala romantické romány. Jean je vegetariánka a milovnice zvířat. Doma má 7 psů a 4 kočky. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Jean Ure už jako malá věděla, že chce být spisovatelkou, ale zároveň toužila stát se baletkou.

Svůj první příběh o malé holčičce Carol napsala už v 6 letech. Nepřestala psát ani v době dospívání a první kniha jí vyšla, když jí bylo teprve 16 let. Jelikož se chtěla věnovat psaní, opustila rok na to školu a náslědně se několik dalších let živila jako uklizečka, číšnice a prodavačka. Poté ji přijali na londýnskou Weber-Douglasovu akademiji dramatických umění (kde se také seznámila se svým mužem), pracovala také jako zdravotní sestra a v BBC.

Několik let žila v Pařiži, kde překládala pro UNESCO a zárověn psala romantické romány. Jean je vegetariánka a milovnice zvířat. Doma má 7 psů a 4 kočky.

Hledáte také jako: Jean Ureová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Jean Ure

| celý kalendář
  • 81. narozeniny