zavřít
Jarmila Moosová

zlín, československo

Věk:
66
Narození:
27. 11. 1956 ,přidej místo narození
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

4 se líbí, 7 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Jarmila Kuřitková Moosová, narozena ve Zlíně, vystudovala gymnázium a SEŠ v Hodoníně. V současné době žije v Praze a věnuje se zde také svým profesím a koníčkům. Jarmila se zabývá literaturou, je autorkou několika básnických sbírek, například "Sníh z křídel mých", sbírka z roku 2005, "Projdi branou" (2003) nebo "Už jen pár slov" (2001). Jarmila Moosová působí v tzv. Kruhu autorů Hodonínska, který si vzal za cíl podporu i doposud neznámých autorů. Jarmiliny verše i prózu můžete nalézt také na různých místech internetu, například v internetových Pozitivních novinách či v kulturně - publicistickém deníku Subjektivník. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Jarmila Kuřitková Moosová, narozena ve Zlíně, vystudovala gymnázium a SEŠ v Hodoníně.

V současné době žije v Praze a věnuje se zde také svým profesím a koníčkům. Jarmila se zabývá literaturou, je autorkou několika básnických sbírek, například "Sníh z křídel mých", sbírka z roku 2005, "Projdi branou" (2003) nebo "Už jen pár slov" (2001).

Jarmila Moosová působí v tzv. Kruhu autorů Hodonínska, který si vzal za cíl podporu i doposud neznámých autorů.

Jarmiliny verše i prózu můžete nalézt také na různých místech internetu, například v internetových Pozitivních novinách či v kulturně - publicistickém deníku Subjektivník.

Hledáte také jako: Jarmila Moos
Rychlá navigace:novinky |diskuse