zavřít
Hortense Ullrichová

spisovatelka

Věk:
66
Narození:
19. 12. 1956 ,přidej místo narození
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

10 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Hortense Ullrichová je německá autorka, která si volnou řadou knížek s třináctiletou puberťačkou Jojo získala oblibu doma i v jiných evropských zemích. V roce 1999 svou hrdinku poprvé představila v deníčku - zpovědníčku Čarodějnice se nelíbaj a v pátém ( doposud posledním ) deníkovém sešitě se kouzelný medvíděk z čarodějnic znovu vrací na scénu. Populární autorka, rodačka ze Saarlandu, vystudovala průmyslové návrhářství ve Wiesbadenu a poté působila v redakcích odborných časopisů. Vzhledem k vrozenému smyslu pro humor a situační komiku však odjakživa tíhla k psaní příběhů. Inspiraci k nim nacházela hlavně u svých dvou dcer a nekomplikovanými, komickými historkami ze života zaujala. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Hortense Ullrichová je německá autorka, která si volnou řadou knížek s třináctiletou puberťačkou Jojo získala oblibu doma i v jiných evropských zemích.

V roce 1999 svou hrdinku poprvé představila v deníčku - zpovědníčku Čarodějnice se nelíbaj a v pátém ( doposud posledním ) deníkovém sešitě se kouzelný medvíděk z čarodějnic znovu vrací na scénu.

Populární autorka, rodačka ze Saarlandu, vystudovala průmyslové návrhářství ve Wiesbadenu a poté působila v redakcích odborných časopisů. Vzhledem k vrozenému smyslu pro humor a situační komiku však odjakživa tíhla k psaní příběhů. Inspiraci k nim nacházela hlavně u svých dvou dcer a nekomplikovanými, komickými historkami ze života zaujala.

Hledáte také jako: Hortense Ullrich
Rychlá navigace:novinky |diskuse