zavřít
Hartwig Hausdorf

spisovatel, cestovatel, záhodolog

Věk:
63
Narození:
11. 12. 1955 , Německo
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

6 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Hartwig Hausdorf je německý spisovatel, cestovatel a záhadolog. Hartwig Hausdorf vystudoval Mnichovskou univerzitu se specializací na cestovní ruch. V současnosti patří mezi nejznámější záhadology který se vydává do míst, kde se děje nebo nalézá něco neobvyklého – záhadného. Vlastní zážitky a poznatky popisuje ve svých knihách. Jeho názory jsou v mnoha případech až rebelské a vizionářské. Věří, že v budoucnu přijde okamžik, kdy neznámé jevy nebudou vědci škatulkovat jako paranormální fenomén a zavrhovat je okamžitě jako nesmysl, ale začnou se jimimzabývat. Až teprve tehdy přijde skutečný pokrok.. Nejznámější knihy a cesty za záhadami Hartwiga Hausdorfa: V devadesátých letech Hartwig Hausdorf spolu s vědcem a spisovatelem Johannesem Fiebagem zkoumali na silnici mezi chilským městem Aricou a vesnicí Putre pravdivost tvrzení o záhadném území, kde je gravitace „naruby“. Jak Hausdorf říká, na tomto místě se zdá, jakoby všechny fyzikální zákony byly postavené na hlavu. Zvláštnost této lokality si může každý osobně vyzkoušet. Všechny oválné předměty, včetně plechovek od koly se kutálejí do kopce. V únoru 1996 oba pomocí měření a pozorování potvrzují odchylku přitažlivosti Země. Za další záhadou se např. vypravili do oblasti poblíž severochilské vesnice Putre. Zde se odehrál údajný mimozemský únos a zároveň dočasné zmizení chlského důstojníka Armanda Valdese v roce 1977. Vyslýchali ho i vojenští vyšetřovatelé. Ze všech cest a pozorování v různých částech světa je pro Hausdorfa „trumfem“ výprava za tajemstvím čínských pyramid. V roce 1947 je z výšky zachytil americký pilot. Na čínské pyramidy se však brzy zapomíná, protože se Čína od konce čtyřicátých let izoluje od světa. Na začátku 90. let se o ně začal zajímat Hausdorf. Na přímluvu čínského známého získal jako první cizinec povolení od čínské vlády k návštěvě protáhlého údolí v pohoří Čching - ling – šan. Nachází tu celé pyramidové „pole“ i další pyramidy v okolí. Podrobnosti o neuvěřitelných stavbách , se od Hausdorfa, který své nálezy fotografoval a natáčel, dovídá celý svět. Do velmi odlehlé oblasti, kde americký pilot zahlédl vysokou bílou pyramidu, je dodnes zákaz vstupu. Citát: „Co se dozvíme za dalších padesát let o podstatě tohoto světa? Dnes nám na to ještě nestačí ani nejodvážnější a nejbujnější fantazie.“ Nejznámější knihy: Knihy z výpravy za tajemstvím čínských pyramid: Bílá pyramida – bestseller Záhady čínských pyramid Výpravy do neznáma – o anomálních zvláštnostech zemské přitažlivosti v Chile. Když si bohové hrají na Boha Návrat draků …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Hartwig Hausdorf je německý spisovatel, cestovatel a záhadolog.

Hartwig Hausdorf vystudoval Mnichovskou univerzitu se specializací na cestovní ruch. V současnosti patří mezi nejznámější záhadology který se vydává do míst, kde se děje nebo nalézá něco neobvyklého – záhadného. Vlastní zážitky a poznatky popisuje ve svých knihách.
Jeho názory jsou v mnoha případech až rebelské a vizionářské. Věří, že v budoucnu přijde okamžik, kdy neznámé jevy nebudou vědci škatulkovat jako paranormální fenomén a zavrhovat je okamžitě jako nesmysl, ale začnou se jimimzabývat. Až teprve tehdy přijde skutečný pokrok..

Nejznámější knihy a cesty za záhadami Hartwiga Hausdorfa:

V devadesátých letech Hartwig Hausdorf spolu s vědcem a spisovatelem Johannesem Fiebagem zkoumali na silnici mezi chilským městem Aricou a vesnicí Putre pravdivost tvrzení o záhadném území, kde je gravitace „naruby“. Jak Hausdorf říká, na tomto místě se zdá, jakoby všechny fyzikální zákony byly postavené na hlavu. Zvláštnost této lokality si může každý osobně vyzkoušet. Všechny oválné předměty, včetně plechovek od koly se kutálejí do kopce. V únoru 1996 oba pomocí měření a pozorování potvrzují odchylku přitažlivosti Země.

Za další záhadou se např. vypravili do oblasti poblíž severochilské vesnice Putre. Zde se odehrál údajný mimozemský únos a zároveň dočasné zmizení chlského důstojníka Armanda Valdese v roce 1977. Vyslýchali ho i vojenští vyšetřovatelé.

Ze všech cest a pozorování v různých částech světa je pro Hausdorfa „trumfem“ výprava za tajemstvím čínských pyramid. V roce 1947 je z výšky zachytil americký pilot. Na čínské pyramidy se však brzy zapomíná, protože se Čína od konce čtyřicátých let izoluje od světa. Na začátku 90. let se o ně začal zajímat Hausdorf. Na přímluvu čínského známého získal jako první cizinec povolení od čínské vlády k návštěvě protáhlého údolí v pohoří Čching - ling – šan. Nachází tu celé pyramidové „pole“ i další pyramidy v okolí. Podrobnosti o neuvěřitelných stavbách , se od Hausdorfa, který své nálezy fotografoval a natáčel, dovídá celý svět. Do velmi odlehlé oblasti, kde americký pilot zahlédl vysokou bílou pyramidu, je dodnes zákaz vstupu.

Citát: „Co se dozvíme za dalších padesát let o podstatě tohoto světa? Dnes nám na to ještě nestačí ani nejodvážnější a nejbujnější fantazie.“

Nejznámější knihy:

Knihy z výpravy za tajemstvím čínských pyramid:
Bílá pyramida – bestseller
Záhady čínských pyramid

Výpravy do neznáma – o anomálních zvláštnostech zemské přitažlivosti v Chile.
Když si bohové hrají na Boha
Návrat draků