zavřít
Eva Bulatová

prozička

Věk:
58
Narození:
10. 3. 1963 , Opava
Znamení:
ryby   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Eva Bulatová je česká prozaička. Eva Bulatová po studiu na gymnáziu v Hlučíně, vystudovala na Pedagogické fakultě v Ostravě obory český jazyk a dějepis. Poté učila rok na základní škole a od roku 1987 žila šest let v západních Čechách, kde pracoval její manžel. Po návratu na Moravu učila opět na ZŠ. Nyní je soukromou podnikatelkou. Dílo Evy Bulatové: Dálka – 1996, debut, novela s detektivní zápletkou, v níž se autorka snaží postihnout relativnost dálky vymezující vzdálenost mezi životem a smrtí. Eva Bulatová je rovněž autorkou knih pro děti, v nichž oživuje dětské hračky, které se stávají součástí reálného i snového světa: Pohádka o červené kostce – 1996 Dobrodružství panáčků z tvého pokojíčku – 1996 …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Eva Bulatová je česká prozaička.

Eva Bulatová po studiu na gymnáziu v Hlučíně, vystudovala na Pedagogické fakultě v Ostravě obory český jazyk a dějepis. Poté učila rok na základní škole a od roku 1987 žila šest let v západních Čechách, kde pracoval její manžel. Po návratu na Moravu učila opět na ZŠ. Nyní je soukromou podnikatelkou.

Dílo Evy Bulatové:

Dálka – 1996, debut, novela s detektivní zápletkou, v níž se autorka snaží postihnout relativnost dálky vymezující vzdálenost mezi životem a smrtí.

Eva Bulatová je rovněž autorkou knih pro děti, v nichž oživuje dětské hračky, které se stávají součástí reálného i snového světa:

Pohádka o červené kostce – 1996
Dobrodružství panáčků z tvého pokojíčku – 1996

Hledáte také jako: Eva Bulat
Rychlá navigace:novinky |diskuse