zavřít
Doreen Virtue

spisovatelka, psychoterapeutka

Věk:
64
Narození:
29. 4. 1958 ,přidej místo narození
Znamení:
býk   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

25 se líbí, 6 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Doreen Virtue, Ph.D., je psychoterapeutka, která se zabývá andělskou říší. Od svého dětství je jasnovidkou a učí lidi praktickým způsobům navazování kontaktů s nebem, aby si s jeho pomocí zdokonalili život. Objevuje se v televizních pořadech v U.S.A.: Oprah, CNN, The View a dalších talk show, kde se o ní často mluví jako o "andělské ženě". Doktorka Virtue přednáší každý víkend na seminářích po celé Severní Americe. Učí posluchače, jak vidět, slyšet, cítit a poznávat strážné anděly.Dílo Doreen Virtuové- Poslové světla+ karty - Andělská terapie+Vykládací karty - Kouzelní jednorožci+Karty - Poselství archandělů+Karty - Léčení s vílami +Karty - Andělská čísla - Zbavte se svých kil bolestí a mnoho dalších …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Doreen Virtue, Ph.D., je psychoterapeutka, která se zabývá andělskou říší. Od svého dětství je jasnovidkou a učí lidi praktickým způsobům navazování kontaktů s nebem, aby si s jeho pomocí zdokonalili život.

Objevuje se v televizních pořadech v U.S.A.: Oprah, CNN, The View a dalších talk show, kde se o ní často mluví jako o "andělské ženě". Doktorka Virtue přednáší každý víkend na seminářích po celé Severní Americe. Učí posluchače, jak vidět, slyšet, cítit a poznávat strážné anděly.

Dílo Doreen Virtuové
- Poslové světla+ karty
- Andělská terapie+Vykládací karty
- Kouzelní jednorožci+Karty
- Poselství archandělů+Karty
- Léčení s vílami +Karty
- Andělská čísla
- Zbavte se svých kil bolestí a mnoho dalších

Hledáte také jako: Doreen Virtueová
Rychlá navigace:fotogalerie |videoklipy |novinky |diskuse