zavřít
Corinne Hofmannová

spisovatelka

Věk:
58
Narození:
4. 7. 1960 , Švýcarsko
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

21 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Corinne Hofmannová je švýcarská spisovatelka, autorka autobiografických románů o životě v Keni. Narodila se v roce 1960. Když odletěla se svým přítelem na dovolenou do Keni, na první pohled se zamilovala do masaje Lketingy. Později se do Keni vrátila, našla Lketingu a vzala si ho. Ze začátku vše vypadalo nadějně, narodila se jim dcera Napirai, ale od té doby šlo všechno z kopce. Nakonec po čtyřech letech se Corinne rozhodla utéct z Afriky zpět do Švýcarska. Svou Africkou rodinu stále na dálku podporuje a miluje. Celý život v Africe se ale do detailů dozvíte v její nádherné knížce Bílá masajka. V druhém díle Zpátky z Afriky popisuje její život po návratu z Afriky, od složitých začátků až po první veliké úspěchy a ve třetím díle, Shledání v Barsaloi, se vrací zpět na návštěvu do svého minulého domova Keni. Dílo Corinne Hofmannové - Bílá Masajka – námět ke stejnojmennému filmu z roku 2006 - Zpátky z Afriky (Zurück aus Afrika, 2003, česky 2005 v překladu Blanky Pscheidtové) - Shledání v Barsaloi (Wiedersehen in Barsaloi, 2005, česky 2006 v překladu Marty Kališové) …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Corinne Hofmannová je švýcarská spisovatelka, autorka autobiografických románů o životě v Keni. Narodila se v roce 1960. Když odletěla se svým přítelem na dovolenou do Keni, na první pohled se zamilovala do masaje Lketingy. Později se do Keni vrátila, našla Lketingu a vzala si ho. Ze začátku vše vypadalo nadějně, narodila se jim dcera Napirai, ale od té doby šlo všechno z kopce. Nakonec po čtyřech letech se Corinne rozhodla utéct z Afriky zpět do Švýcarska.

Svou Africkou rodinu stále na dálku podporuje a miluje. Celý život v Africe se ale do detailů dozvíte v její nádherné knížce Bílá masajka. V druhém díle Zpátky z Afriky popisuje její život po návratu z Afriky, od složitých začátků až po první veliké úspěchy a ve třetím díle, Shledání v Barsaloi, se vrací zpět na návštěvu do svého minulého domova Keni.

Dílo Corinne Hofmannové
- Bílá Masajka – námět ke stejnojmennému filmu z roku 2006
- Zpátky z Afriky (Zurück aus Afrika, 2003, česky 2005 v překladu Blanky Pscheidtové)
- Shledání v Barsaloi (Wiedersehen in Barsaloi, 2005, česky 2006 v překladu Marty Kališové)

Hledáte také jako: Corinne Hofmann
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Corinne Hofmannová

| celý kalendář
  • 59. narozeniny