zavřít
Caroline Graham

scénáristka, spisovatelka

Věk:
91
Narození:
17. 7. 1931 , Nuneaton, Anglie, Velká Británie
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

4 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Caroline Graham je britská spisovatelka, scénaristka a románospisovatelka. Absolvovala Open Univerzity a získala titul v psaní pro divadlo z Univerzity of Birmingham. Její první kniha se jmenuje Fire Dance, je to romantická novela. Napsala sadu kníh pod názvem Inšpektor Barnaby, která byla později zdramatizovaná a sfilmovaná. Dostala název Vraždy v Midsomeri. Prvý román - Inšpektor Barnaby (1987). Od té doby má Carolina mnoho dalších novel, např. A Ghost In Machine, která byla vydána v roce 2004. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Caroline Graham je britská spisovatelka, scénaristka a románospisovatelka. Absolvovala Open Univerzity a získala titul v psaní pro divadlo z Univerzity of Birmingham. Její první kniha se jmenuje Fire Dance, je to romantická novela. Napsala sadu kníh pod názvem Inšpektor Barnaby, která byla později zdramatizovaná a sfilmovaná. Dostala název Vraždy v Midsomeri.

Prvý román - Inšpektor Barnaby (1987). Od té doby má Carolina mnoho dalších novel, např. A Ghost In Machine, která byla vydána v roce 2004.

Hledáte také jako: Caroline Grahamová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Mohli by vás také zajímat…