zavřít
Bonnie Bryant

spisovatelka

Narození:
přidej datum narození,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

16 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Bonnie Bryant je autorkou více než padesáti knih pro mladé čtenáře, včetně literárního zpracování filmových hitů, jako jsou například - Želví nindžové, které napsala pod jménem B.B.Hillerová ,přijatým v manželství. Knihy z řady Dívky v sedlech začala psát v roce 1986. Ačkoliv na koni jezdila i dříve, jezdeckému sportu se věnovala intenzivně až v době psaní těchto knížek a zjistila že se učí společně se svými postavami - Lisou,Stefi a Carol. Tvrdí že tyto dívky jsou mnohem lepčí jezdkyně než ona Bonnie Bryantová se narodila a vyrůstala v New Yorku. Žije se dvěma syny v Greenwich Village. B.Bryantová v rozhovoru udává, že napsala 175 knih, ze kterých 140 pojednává o koních a z nich 111 je součástí série Dívka v sedle. Celkově se jejích knih prodalo na 18 miliónů. Bryantová mluví i o pravidlech literatury pro děti a mládež a o ohlasech svých knih v různých zemích světa. DÍVKY V SEDLECH Hlavní postavy: Carol je nejzkušenější jezdkyně z jejich trojce, ale určitě patří mezi nejzkušenější jezdce i ve stáji Borovicové Údolí. Miluje koně a vše okolo nich a v tomhle oboru je nejen velmi dobrá, ale všechno dělá pečlivě a nemá ráda, když si z ježdění nebo u koní někdo dělá srandu. Jezdí už od malička, její taťka pracuje na základně a hodně se stěhovali. Jejich konečné místo se nakonec stalo Willow Creek. Vypadá to, že Carol je prostě nejlepší- umí výborně jezdit, dostane svého koně Meteora, ale na druhou stranu nemá maminku, protože jí umřela a taky kvůli jedné hrozné,namyšlené, prostě strašně nezodpovědné holce Veronice umřel její nejoblíbenější kůň na stáji- Kobalt. Tohle je jenom málo informací, takže určitě doporučuji přečíst si všechny díly! Stevie - v překladu Stefi je taky vynikající jezdkyně, o něco málo horší než Carol. Má vždycky sqělé nápady, smysl pro humor a taky je výborná na maléry, do kterých často zatáhne i své nejlepší kámošky, společně to ale vždycky úspěšně vyřeší. Má ještě tři další bratry. Narozdíl od Lisy, která je o rok starší než ona, jí to ve škole moc nejde. Nejčastěji jezdí na Komančovi, ale později na Topsidovi. Je to skvělá kamarádka a v knížce se určitě všechno dozvíte, proto neváhejte a přečtěte si je všechny. Lisa Atwoodová- je nejstarší z klubu Dívky v sedle. Ve škole jí to moc jde. Matka ji nutí, aby se stala dámou. K tomu patří i jízda na koni. Tam potká i Stefi s Carol. Její nejoblíbenější kůň Pepř ve 30. díle zahyne. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Bonnie Bryant je autorkou více než padesáti knih pro mladé čtenáře, včetně literárního zpracování filmových hitů, jako jsou například -> Želví nindžové, které napsala pod jménem B.B.Hillerová ,přijatým v manželství.

Knihy z řady Dívky v sedlech začala psát v roce 1986. Ačkoliv na koni jezdila i dříve, jezdeckému sportu se věnovala intenzivně až v době psaní těchto knížek a zjistila že se učí společně se svými postavami -> Lisou,Stefi a Carol. Tvrdí že tyto dívky jsou mnohem lepčí jezdkyně než ona

Bonnie Bryantová se narodila a vyrůstala v New Yorku. Žije se dvěma syny v Greenwich Village.

B.Bryantová v rozhovoru udává, že napsala 175 knih, ze kterých 140 pojednává o koních a z nich 111 je součástí série Dívka v sedle. Celkově se jejích knih prodalo na 18 miliónů. Bryantová mluví i o pravidlech literatury pro děti a mládež a o ohlasech svých knih v různých zemích světa.

DÍVKY V SEDLECH
Hlavní postavy:
Carol je nejzkušenější jezdkyně z jejich trojce, ale určitě patří mezi nejzkušenější jezdce i ve stáji Borovicové Údolí. Miluje koně a vše okolo nich a v tomhle oboru je nejen velmi dobrá, ale všechno dělá pečlivě a nemá ráda, když si z ježdění nebo u koní někdo dělá srandu. Jezdí už od malička, její taťka pracuje na základně a hodně se stěhovali. Jejich konečné místo se nakonec stalo Willow Creek. Vypadá to, že Carol je prostě nejlepší- umí výborně jezdit, dostane svého koně Meteora, ale na druhou stranu nemá maminku, protože jí umřela a taky kvůli jedné hrozné,namyšlené, prostě strašně nezodpovědné holce Veronice umřel její nejoblíbenější kůň na stáji- Kobalt. Tohle je jenom málo informací, takže určitě doporučuji přečíst si všechny díly!

Stevie - v překladu Stefi je taky vynikající jezdkyně, o něco málo horší než Carol. Má vždycky sqělé nápady, smysl pro humor a taky je výborná na maléry, do kterých často zatáhne i své nejlepší kámošky, společně to ale vždycky úspěšně vyřeší. Má ještě tři další bratry. Narozdíl od Lisy, která je o rok starší než ona, jí to ve škole moc nejde. Nejčastěji jezdí na Komančovi, ale později na Topsidovi. Je to skvělá kamarádka a v knížce se určitě všechno dozvíte, proto neváhejte a přečtěte si je všechny.

Lisa Atwoodová- je nejstarší z klubu Dívky v sedle. Ve škole jí to moc jde. Matka ji nutí, aby se stala dámou. K tomu patří i jízda na koni. Tam potká i Stefi s Carol. Její nejoblíbenější kůň Pepř ve 30. díle zahyne.

Hledáte také jako: Bonnie Bryantová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Mohli by vás také zajímat…