zavřít
Bety Kneřová

spisovatelka

Věk:
25
Narození:
12. 5. 1994 , Karlovy Vary, Československo
Znamení:
býk   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Bety, celým jménem Alžběta Klára Kneřová, se narodila 12. 5. 1994 v Karlových Varech rodičům Pavlovi a Magdaleně Kneřovým. Má o dva roky mladší sestru Marii. Její základní školou byla ZŠ Konečná v Karlových Varech, nyní je v sextě Prvního českého gymnázia v témže městě. Odmalička hodně četla a brzy také zatoužila něco napsat. V listopadu 2009 vyšla její první kniha - dětská fantasy Otazníková říše, kterou vydalo nakladatelství Thovt a kmotrem se stal Michal Viewegh. Bety žije s matkou a sestrou v Karlových Varech a v současné době už pracuje na další knize. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Bety, celým jménem Alžběta Klára Kneřová, se narodila 12. 5. 1994 v Karlových Varech rodičům Pavlovi a Magdaleně Kneřovým. Má o dva roky mladší sestru Marii.

Její základní školou byla ZŠ Konečná v Karlových Varech, nyní je v sextě Prvního českého gymnázia v témže městě. Odmalička hodně četla a brzy také zatoužila něco napsat. V listopadu 2009 vyšla její první kniha - dětská fantasy Otazníková říše, kterou vydalo nakladatelství Thovt a kmotrem se stal Michal Viewegh.

Bety žije s matkou a sestrou v Karlových Varech a v současné době už pracuje na další knize.

Hledáte také jako: Bety Kneř, Alžběta Klára Kneřová
Rychlá navigace:fotogalerie |novinky |diskuse