zavřít
Bertrice Small

spisovatelka

Věk:
85
Narození:
9. 12. 1937 , Manhattan, New York, New York, USA
Znamení:
střelec   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

23 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Bertrice Small se narodila 9. prosince 1937 na Manhattanu, New York, USA. Je vdaná za George Smalla, mají spolu syna Thomase a již více jak 30 let žijí na východním Long Islandu. Její největší vášní jsou její kočičí miláčci, zahrada, práce a život samotný. Bertrice Small je autorkou 41 novel, z nichž 36 jsou historické romance, 3 fantasy romance a 2 erotické romance ze současnosti. Dále má na kontě 4 erotické romány. Psát začala velice brzy, už na sklonku šedesátých let, ale její literární počátky nebyly snadné a úspěchu dosáhla až o celých deset let později - a to v roce 1978, kdy vydala román The Kadin (U nás Kadin, Sultánova žena) a dveře k profesionální spisovatelské dráze se otevřely dokořán. Další dílo: Čas lásky Ďábelská kráska Dcery dračího pána Divoká láska Divoká růže Kadin, sultánova žena Lásko, nezapomeň Má čarodějka Milovaná Milovat znovu Nebezpečná svůdnice Nepokořená Nevinná Otrokyně lásky Podvedený vévoda Půvabná vévodkyně Soukromá potěšení (to je, tuším, ze současnosti) Vzpomínka na lásku Zakázané radosti Zrazená série Letopisy z hranice Nástrahy lásky Nevěsta z hranice Okouzlené srdce série dědictví Friasgate (díky, Rózi) Rosamunda Ty jediný Philippa Poslední dědička série Sky O’Malley Sky O’Malleyová Všechny sladké zítřky To srdce mé Věčná láska Láska znovu nalezená (Nalezení ztracené lásky) Divoká Jasmína Drahoušek Jasmína Oslnivá láska Osudem pronásledovaná Intriky a láska Skotská nevěsta Krásky série Hetar Lara Vzdálené zítřky Soubor příběhů více autorek: povídka Zulejka a barbar z knížky Darebáky zbožňuji povídka Extáze z knížky Extáze povídka Probuzení z knížky Probuzení povídka Výchova lady Lucindy z knížky Výchova lady Lucindyisovatelskou kariéru získala řadu ocenění a její knihy se překládají do mnoha jazyků.Její nejznámnější díla: …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Bertrice Small se narodila 9. prosince 1937 na Manhattanu, New York, USA. Je vdaná za George Smalla, mají spolu syna Thomase a již více jak 30 let žijí na východním Long Islandu. Její největší vášní jsou její kočičí miláčci, zahrada, práce a život samotný.

Bertrice Small je autorkou 41 novel, z nichž 36 jsou historické romance, 3 fantasy romance a 2 erotické romance ze současnosti. Dále má na kontě 4 erotické romány. Psát začala velice brzy, už na sklonku šedesátých let, ale její literární počátky nebyly snadné a úspěchu dosáhla až o celých deset let později - a to v roce 1978, kdy vydala román The Kadin (U nás Kadin, Sultánova žena) a dveře k profesionální spisovatelské dráze se otevřely dokořán.

Další dílo:

Čas lásky
Ďábelská kráska
Dcery dračího pána
Divoká láska
Divoká růže
Kadin, sultánova žena
Lásko, nezapomeň
Má čarodějka
Milovaná
Milovat znovu
Nebezpečná svůdnice
Nepokořená
Nevinná
Otrokyně lásky
Podvedený vévoda
Půvabná vévodkyně
Soukromá potěšení (to je, tuším, ze současnosti)
Vzpomínka na lásku
Zakázané radosti
Zrazená

série Letopisy z hranice
Nástrahy lásky
Nevěsta z hranice
Okouzlené srdce

série dědictví Friasgate (díky, Rózi)
Rosamunda
Ty jediný
Philippa
Poslední dědička

série Sky O’Malley
Sky O’Malleyová
Všechny sladké zítřky
To srdce mé
Věčná láska
Láska znovu nalezená (Nalezení ztracené lásky)
Divoká Jasmína
Drahoušek Jasmína
Oslnivá láska
Osudem pronásledovaná
Intriky a láska
Skotská nevěsta
Krásky

série Hetar
Lara
Vzdálené zítřky

Soubor příběhů více autorek:
povídka Zulejka a barbar z knížky Darebáky zbožňuji
povídka Extáze z knížky Extáze
povídka Probuzení z knížky Probuzení
povídka Výchova lady Lucindy z knížky Výchova lady Lucindyisovatelskou kariéru získala řadu ocenění a její knihy se překládají do mnoha jazyků.Její nejznámnější díla:

Hledáte také jako: Bertrice Smallová
Rychlá navigace:novinky |diskuse