zavřít
Ann Brashares

spisovatelka

Věk:
54
Narození:
30. 7. 1967 ,přidej místo narození
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Ann Brasharesová vyrůstala v Chevy Chase, Marylandu společně se svými třemi bratry. Začala studovat filozofii na kolumbijské univerzitě v New Yorku. Čekala, že bude pokračovat ve studiích na fakultě, na rok však odešla ze školy a začala pracovat jako spisovatelka, protože doufala že získá potřebné peníze na školu. Zamilovala si svojí práci a už nikdy se nevrátila zpátky na fakultu aby do dělala školu a namísto toho zůstala několik let v New Yorku a pracuje jako spisovatelka. Její první román "Sesterstvo putovních kalhot", který vydala v roce 2001 se stal světovým bestsellerem a byl zpracován na film. Vydala také dvě pokračování knihy s názvem "Druhé léto sesterstva" a "Holky v kalhotách". Nyní je matkou tří dětí. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Ann Brasharesová vyrůstala v Chevy Chase, Marylandu společně se svými třemi bratry. Začala studovat filozofii na kolumbijské univerzitě v New Yorku. Čekala, že bude pokračovat ve studiích na fakultě, na rok však odešla ze školy a začala pracovat jako spisovatelka, protože doufala že získá potřebné peníze na školu.

Zamilovala si svojí práci a už nikdy se nevrátila zpátky na fakultu aby do dělala školu a namísto toho zůstala několik let v New Yorku a pracuje jako spisovatelka.

Její první román "Sesterstvo putovních kalhot", který vydala v roce 2001 se stal světovým bestsellerem a byl zpracován na film. Vydala také dvě pokračování knihy s názvem "Druhé léto sesterstva" a "Holky v kalhotách". Nyní je matkou tří dětí.

Hledáte také jako: Ann Brasharesová
Rychlá navigace:novinky |diskuse