zavřít
Veronica Roth

spisovatelka

Věk:
35
Narození:
19. 8. 1988 , New York City, New York, USA
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
180 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

79 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Veronica Rothová je americká spisovatelka, autorka trilogie Divergence.Začala studovat Carleton College, ale po roce přešla na Northwestern University, kde se věnovala programu tvůrčího psaní. Veronica je od roku 2011 vdaná za fotografa Nelsona Fitche. Žijí v Chicagu.Veronicu Rothovou především všichni známe jako autorku série Divergence, Rezistence, Aliance. První díl ( Divergence) napsala ještě při studiích. Za trilogii dostala ocenění New York times bestseller, na Goodreads nejoblíbenější kniha roku. Trilogii doplňují knihy Čtyřka a Divergentní povídky. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Veronica Rothová je americká spisovatelka, autorka trilogie Divergence.

Začala studovat Carleton College, ale po roce přešla na Northwestern University, kde se věnovala programu tvůrčího psaní. Veronica je od roku 2011 vdaná za fotografa Nelsona Fitche. Žijí v Chicagu.

Veronicu Rothovou především všichni známe jako autorku série Divergence, Rezistence, Aliance. První díl ( Divergence) napsala ještě při studiích. Za trilogii dostala ocenění New York times bestseller, na Goodreads nejoblíbenější kniha roku. Trilogii doplňují knihy Čtyřka a Divergentní povídky.

Hledáte také jako: Veronica Anne Roth
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Mohli by vás také zajímat…