zavřít
Drunvalo Melchizedek

spisovatel, duchovní učitel

Věk:
76
Narození:
1941 ,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

8 se líbí, 2 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Drunvalo Melchizedek je spirituální učitel žijící v americké Sedoně. Napsal čtyři knihy – Prastaré tajemství Květu života I. a II. díl, Had Světla 2012 a poslední Žít v srdci. Všechny jsou přeložené do českého jazyka, poslední zmíněná vyjde v prosinci 2011. Celkově byly přeloženy do 29 jazyků a prodávají se ve více jak sto zemích světa. Drunvalo je zároveň prvním člověkem na Zemi (v moderní době), který přesně matematicky i geometricky definoval duchovní světelné tělo, které se nachází kolem člověka, a kterému se v pradávných dobách říkalo Merkaba. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Drunvalo Melchizedek je spirituální učitel žijící v americké Sedoně. Napsal čtyři knihy – Prastaré tajemství Květu života I. a II. díl, Had Světla 2012 a poslední Žít v srdci. Všechny jsou přeložené do českého jazyka, poslední zmíněná vyjde v prosinci 2011. Celkově byly přeloženy do 29 jazyků a prodávají se ve více jak sto zemích světa.

Drunvalo je zároveň prvním člověkem na Zemi (v moderní době), který přesně matematicky i geometricky definoval duchovní světelné tělo, které se nachází kolem člověka, a kterému se v pradávných dobách říkalo Merkaba.

Události – Drunvalo Melchizedek

| celý kalendář
  • 77. narozeniny