zavřít
Blanka Vogelová

hudebnice, spisovatelka

Narození:
přidej datum narození, Praha, Československo
Znamení:
-
Výška:
170 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Kromě své původní výtvarné profese se věnuje Blanka Vogelová hudbě a literatuře. Založila Nakladatelství a hudební agenturu VOGEL MUSIC AGENCY a z.s.MUZIKA JUDAIKA, což je spolek, v němž se sdružují umělci a příznivci židovské hudby a kultury. Organizuje veřejně prospěšné projekty na základě donátorské činnosti.Každoročně pořádá festival MAŽIF (festival židovské hudby) a řadu dalších hudebních a divadelních projektů, např. Z deníku hraběnky M - divadelní představení, česko-japonský projekt.Duchifat - premiéra symfonické svity Betlémská kapleShalom Winton - premiéra symfonické svity Betlémská kaple MAŽIF festival židovské hudby (1. - 6. ročník)Odkaz Berty Suttnerové Kinské - divadelní představeníKrálovna Koloběžka - 1.muzikálShalom Winton koncert in memory - Betlémská kaple Koncert k 70. narozeninám hudebního skladatele J.VogelaDěti Wintonovi - koncert Španělská synagogaKoncert pro sira Nicholase Wintona za účasti zahraničních skupinŽidovské housle v Praze 2. - Jeruzalémská synagogaŽidovské housle v Praze 1. - Jeruzalémská synagogaMazkeret - premiéra symfonické svity Rudolfinum20. výročí Šarbilach koncertUmění milovat život - divadelní představeníChaim Be Tikva - premiéra symfonické svity Betlémská kaple Benefiční koncerty pro seniory a zdravotně postižené, autogramiády se spisovateli …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Kromě své původní výtvarné profese se věnuje Blanka Vogelová hudbě a literatuře. Založila Nakladatelství a hudební agenturu VOGEL MUSIC AGENCY a z.s.MUZIKA JUDAIKA, což je spolek, v němž se sdružují umělci a příznivci židovské hudby a kultury. Organizuje veřejně prospěšné projekty na základě donátorské činnosti.

Každoročně pořádá festival MAŽIF (festival židovské hudby) a řadu dalších hudebních a divadelních projektů, např. Z deníku hraběnky M - divadelní představení, česko-japonský projekt.

Duchifat - premiéra symfonické svity Betlémská kaple
Shalom Winton - premiéra symfonické svity Betlémská kaple
MAŽIF festival židovské hudby (1. - 6. ročník)
Odkaz Berty Suttnerové Kinské - divadelní představení
Královna Koloběžka - 1.muzikál
Shalom Winton koncert in memory - Betlémská kaple
Koncert k 70. narozeninám hudebního skladatele J.Vogela
Děti Wintonovi - koncert Španělská synagoga
Koncert pro sira Nicholase Wintona za účasti zahraničních skupin
Židovské housle v Praze 2. - Jeruzalémská synagoga
Židovské housle v Praze 1. - Jeruzalémská synagoga
Mazkeret - premiéra symfonické svity Rudolfinum
20. výročí Šarbilach koncert
Umění milovat život - divadelní představení
Chaim Be Tikva - premiéra symfonické svity Betlémská kaple

Benefiční koncerty pro seniory a zdravotně postižené, autogramiády se spisovateli

přidat kontakt

Kontakty

Praha 10, Voroněžská 26