zavřít
Martin Maxmilián Leonardo Janda

spisovatel, novinář

Věk:
34
Narození:
6. 1. 1982 , Vlašim, Československo
Znamení:
kozoroh   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

19 se líbí, 8 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Mgr. Martin Maxmilián L. Janda, BLJ. je spisovatel, dějepisec, religionista, antropolog a pedagog. Vyučuje dějepis, český jazyk, občanskou nauku, psychologii, krizovou intervenci a také anatomii v rámci první pomoci na mezinárodní akademii pro vzdělávání. Publikuje články a knihy na historická, zdravotnická, psychologická a religionistická témata. Je také členem Vojensko-špitálního řádu sv. Lazara Jeruzalémského, kde zastává funkci zemského velitele Lazariánské pomoci, receptorie Praha.M. Janda se žurnalistice věnuje již od svých 17 let, respektive od roku 1999. V té době mu poprvé vyšel historicko-filozofický článek na téma Atlantida. O osm let později publikoval svou první knihu s názvem "Stvoření světa a bohové". Mezi tím mu však vyšlo více než 100 článků na religionistické, historické a politické téma. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Mgr. Martin Maxmilián L. Janda, BLJ. je spisovatel, dějepisec, religionista, antropolog a pedagog. Vyučuje dějepis, český jazyk, občanskou nauku, psychologii, krizovou intervenci a také anatomii v rámci první pomoci na mezinárodní akademii pro vzdělávání. Publikuje články a knihy na historická, zdravotnická, psychologická a religionistická témata. Je také členem Vojensko-špitálního řádu sv. Lazara Jeruzalémského, kde zastává funkci zemského velitele Lazariánské pomoci, receptorie Praha.

M. Janda se žurnalistice věnuje již od svých 17 let, respektive od roku 1999. V té době mu poprvé vyšel historicko-filozofický článek na téma Atlantida. O osm let později publikoval svou první knihu s názvem "Stvoření světa a bohové". Mezi tím mu však vyšlo více než 100 článků na religionistické, historické a politické téma.