zavřít
Anne-Laure Bondouxová

spisovatelka

Věk:
47
Narození:
1971 , Francie
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Anne-Laure-Bondouxová se narodila v roce 1971 a v současné době žije v Paříži. Bylo ji asi deset let, když začala psát příběhy, a tato vášeň ji neopustila ani v dospělosti. Po ukončení studia moderní literatury na Filozofické fakultě v Paříži v roce 1996 nastupila do vydavatelství Bayard Presse, kde se začala věnovat literatuře pro mládež. V roce 2003 dostala Cenu RTL za knihu Druhý život Lina Hoppa a další cenu za román Vrahovy slzy. Také napsala dobrodružně fantastický román Princeta a kapitán, který se rovněž setkal s obrovským ohlasem. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Anne-Laure-Bondouxová se narodila v roce 1971 a v současné době žije v Paříži. Bylo ji asi deset let, když začala psát příběhy, a tato vášeň ji neopustila ani v dospělosti.

Po ukončení studia moderní literatury na Filozofické fakultě v Paříži v roce 1996 nastupila do vydavatelství Bayard Presse, kde se začala věnovat literatuře pro mládež.

V roce 2003 dostala Cenu RTL za knihu Druhý život Lina Hoppa a další cenu za román Vrahovy slzy. Také napsala dobrodružně fantastický román Princeta a kapitán, který se rovněž setkal s obrovským ohlasem.

Hledáte také jako: Anne-Laure Bondoux, Anne Laure Bondouxová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Anne-Laure Bondouxová

| celý kalendář
  • 48. narozeniny